» » Zielone Ziarno Kawy Wyciąg Dla Utraty Wagi

Zielone Ziarno Kawy Wyciąg Dla Utraty Wagi

Czy wyciąg z zielonych ziaren kawy naprawdę pomaga schudnąć?

Zielone Ziarno Kawy Wyciąg Dla Utraty WagiTo jest zwiastunem jako rewolucyjny nowy produkt utrata masy ciała, który może stopić funtów bez diety i ćwiczeń. Choć brzmi to wyraźnie zbyt dobrze aby było prawdziwe, zielone ziarno kawy wyciąg pływa z półki w sklepach naturalnej żywności i jest duże zapotrzebowanie online. Teraz jest wśród najlepszych sprzedawców.

To nie przypadek, ekstrakt z zielonej kawy bean wzrósł popularność po czym wymienione na dr Oz Show. We wrześniu, po tym do zadań przez krytyków za zielone ziarno kawy ekstrakt produkt "cud" Dr Mehmet Oz prowadzone eksperymencie na dodatek.

Za pomocą 100 ochotniczek, Oz powiedział, że znalazł się, że kobiety, które miała ekstraktu stracił średnio 2 kg w dwa tygodnie. Kobiet, którzy brali placebo stracił średnio jeden Funt w ciągu tych dwóch tygodni.

Przekonany? Po prostu warto zarezerwować wyrok.

Kliknij tutaj, aby kupić zielonej kawy wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Co to jest zielone ziarno kawy?

Zielone ziarna kawy są po prostu ziarna, które nie były palone. Zielona kawa zawiera kwas chlorogenowy, której Zwolennicy mówią, spowalnia uwalnianiu glukozy w organizmie po posiłku, promując w ten sposób utrata masy ciała. Gdy są Palone ziarna kawy, większość kwas chlorogenowy zostaną utracone. Ekstrakt, kwas chlorogenowy, jest przekształcany w postaci kapsułek przed sprzedawanych konsumentom. I to nie są tanie. Na miesiąc dostaw może kosztować od $20 do $30.

Zielone Ziarno Kawy Wyciąg Dla Utraty Wagi

Twierdzenia o zielone ziarno kawy

Wystarczy wpisać "zielone ziarno kawy wyciąg" do wyszukiwarek internetowych i będę zasypywany firm reklamujących się w jego zdolności, które pomogą Ci schudnąć. Przyjrzeć się bliżej, a zobaczysz, że wiele z tych miejsc odwołania badaniu z powrotem do ich roszczeń. Że badania, opublikowane w czasopiśmie Diabetes, zespołu metabolicznego i otyłości, przeprowadzono osiem kobiet i 8 mężczyzn. Każdy otrzymali wysokie dawki i niska dawka ekstraktu zielone ziarno kawy, a także placebo, w trzy oddzielne eksperymentów 6 tygodniowe. Uczestnicy byli zachęcani do spożywania podobną liczbę kalorii każdego dnia w trakcie eksperymentu.

Po 22 tygodnie, lub około 5 miesięcy naukowcy odkryli, że średnio, uczestników stracił ponad 17 kg.

"Posiada znaczące odchudzania" związane z nim, według Dr Joe Vinson, profesor chemii na Uniwersytecie w Scranton w Pensylwanii i prowadzić autor badań.

Kliknij tutaj, aby kupić zielonej kawy wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Badania na zielone ziarno kawy

Mimo, że badanie jest często cytowany jako dowód zielone ziarno kawy wyciąg działa, odżywianie i otyłość eksperci są zaniepokojeni ważność wyników. Uwypuklają wiele problemów z badania, szczególnie fakt ma projekt dziwne, nietypowe i że chodziło bardzo niewielu ludzi.

Wskazują również, że badania uczestników stracił na wadze w fazie placebo badaniu, co sugeruje, ekstrakt z zielonej kawy fasoli nie był odpowiedzialny za ich utrata masy ciała. Na przykład uczestnicy mogą się czuć dodawał odwagi wobec szczupły w dół, ponieważ ich wagi i diety, które były monitorowane w ramach badania.

Zielone Ziarno Kawy Wyciąg Dla Utraty Wagi

"Oczywiście nie ma nic magicznego," powiedział dr Arya Sharma, profesor medycyny i badań otyłości i zarządzania na University of Alberta.

Kliknij tutaj, aby kupić zielonej kawy wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Ale nawet, jeśli nadal chcesz wierzyć, wyniki badań, uważają, że to mówi, że ludzie mogą stracić znaczną ilość masy bez zmieniania ich spożycie kalorii lub poziom aktywności fizycznej. To jest niemożliwe.

"Zwykle, gdy badania łamać praw fizyki wszechświata, jest zwykle coś złego w badaniu, sam," powiedział dr Yoni Freedhoff, dyrektor medyczny Ottawa bariatrycznej Medical Institute, który pisze sprawy ważkie, popularny blog na problemy żywienia.

Pod "Przypisy" w badaniu Autorzy zauważają, że "nie ma konfliktu interesów w tej pracy." Że nie powiedzieć całą historię. Mimo, że Vinson jest wymieniony jako główny autor badania, rzeczywiście zrobił żadnych badań. Badanie przeprowadzono w Indiach. Vinson zbadane dane i napisał papieru badania.

Podczas gdy Vinson zauważa, że ekstrakt zielone ziarno kawy, używane w badaniu zostało dostarczone przez zastosowanie żywności nauk Inc, firma z siedzibą w Teksasie, on nie wspomniał, że firma również zapłacił mu wgrac badania.

Pytany o to potencjalny konflikt interesów, masyw Vinsona powiedział, że on nie zyskać finansowo jeśli firma sprzedaje wiele produktów i że dzienniku nie wymagają go ujawniać związek.

Ale brak ujawnienia jest poważne, ponieważ może to być mylące dla tych, którzy ją przeczytać.

Kliknij tutaj, aby kupić zielonej kawy wyciąg z oficjalnej strony internetowej