» » Žaliosios Kavos Pupelių Ekstrakte Svorio

Žaliosios Kavos Pupelių Ekstrakte Svorio

Veikia Žaliosios kavos pupelių ekstrakte tikrai padės jums numesti svorio?

Žaliosios Kavos Pupelių Ekstrakte SvorioTai yra tuomet kaip Revoliucinė nauja Lieknėjimo produktas, kuris gali išlydyti svarų be dietos ar mankšta. Nors tai aiškiai skamba per gerai, kad tiesa, Žaliosios kavos pupelių ekstrakte yra Išvykimas lentynos natūralaus maisto parduotuvėse ir yra didelis poreikis internete. Ji yra tarp geriausių pardavėjų dabar.

Tai ne sutapimas, Žaliosios kavos pupelių ekstrakte padidėjo populiarumas po neminimos The dr Oz Show. Rugsėjį, po to nepagristai kritikų raginama Žaliosios kavos pupelių ekstrakte "stebuklas" produktas, Dr Mehmet Oz atliko savo eksperimento priedas.

Naudojant 100 moterų savanorių, Oz sakė jis rado moterų, kurie paėmė ekstraktas prarado du svarus vidutiniškai dvi savaites. Moterų, kurie buvo placebo prarado vidutiniškai vieno svaro sterlingų per tas dvi savaites.

Įsitikinęs? Jūs tik norėsite rezervuoti sprendimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti Žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Kas yra Žaliosios kavos pupelių?

Žalios kavos pupelės yra tiesiog dar buvo skrudintų pupelių. Žalios kavos pupelės yra chlorogenic rūgšties, kuri šalininkai sako, sulėtina gliukozės išleidimo į kūną po valgio, tokiu būdu skatinti svorio. Kai yra skrudintų kavos pupelių, dauguma chlorogenic rūgšties prarandama. Ekstraktas, pagamintas su chlorogenic rūgštimi, yra konvertuojami į kapsulės formos prieš parduodami vartotojams. Ir tai nėra pigūs. Mėnesio tiekimui gali kainuoti nuo $20 iki $30.

Žaliosios Kavos Pupelių Ekstrakte Svorio

Tvirtinimai apie žalios kavos pupelės

Tiesiog įveskite "žalia kavos pupelių ekstraktas" į interneto paiešką ir jums bus apsemta su įmonių reklama jos gebėjimas padėti jums numesti svorio. Atidžiau ir pamatysite, kad daugelis iš šių svetainių nuorodos vienas ypač tyrimas turi pagrysti savo reikalavimus. Kad buvo atliktas tyrimas, paskelbtas žurnale cukrinio diabeto, metabolinio sindromo ir nutukimo, aštuoni vyrai ir 8 moterys. Jie buvo duodama didelės dozės ir mažos dozės, Žaliosios kavos pupelių ekstrakte, placebo, trys atskiri šešių savaičių trukmės eksperimentams. Dalyviai buvo skatinami vartoti panašų skaičių kalorijų kiekvieną dieną eksperimento metu.

Po 22 savaičių arba apie penkis mėnesius, mokslininkai nustatė, kad vidutiniškai dalyvių prarado daugiau nei 17 svarų.

"Tai buvo žymus svorio sumažėjimas" susijusios su juo, pagal Dr Joe Vinson, chemijos į Scranton, Pennsylvania universiteto profesorius ir švino autorius tyrime.

Spauskite čia Norėdami pirkti Žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Žalios kavos pupelės tyrimo

Nors tyrimas yra plačiai minimas įrodymas, kad žalios kavos pupelių ekstraktas, mitybos ir nutukimo ekspertai yra atitinkamos per rezultatų galiojimo. Jie pabrėžti keletą problemų, susijusių su tyrimu, visų pirma tai yra keista, neįprastas dizainas ir kad jame dalyvavo labai nedaug žmonių.

Jie taip pat atkreipti dėmesį kad tyrimo dalyviams prarastas svoris placebu etape tyrimo, kuris siūlo Žaliosios kavos pupelių ekstrakte nebuvo atsakingas už jų svorio. Pavyzd iui, dalyviai gali turėti veltinio skatinamos plonas žemyn, nes jų svoris ir mityba buvo stebimi tyrimo dalis.

Žaliosios Kavos Pupelių Ekstrakte Svorio

"Aiškiai nėra nieko stebuklingo apie tai," sako dr Arya Sharma, medicinos profesorius ir katedros nutukimo tyrimų ir valdymo University of Alberta.

Spauskite čia Norėdami pirkti Žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Bet net jei tu vis dar nori tikėti tyrimų rezultatų, mano, kad ji sako, žmonės gali prarasti nemažai svorio nepakeičiant jų suvartojamų kalorijų arba fizinį aktyvumą. Tai yra neįmanoma.

"Paprastai, kai studijų pertrauka fizinio įstatymus visatos, yra paprastai kažkas negerai su pati," sakė Dr Joni Freedhoff, medicinos direktorius, Otava 's Bariatric medicinos institutas, kuris rašo svarus klausimais, populiarus blogas mitybos klausimais.

Pagal "Išnašas" tyrimą, autoriai Atkreipkite dėmesį, kad "nėra interesų konflikto šį darbą." Kad nepasako visą istoriją. Nors Vinson yra išvardytos kaip švino autorius tyrime, jis faktiškai nepadarė jokių tyrimų. Tyrimas buvo atliktas Indijoje. Vinson išnagrinėjo duomenis ir parašė studijų knyga.

O Vinson pažymi, kad Žaliosios kavos pupelių ekstraktas naudojamas tyrime buvo pateikta Applied maisto Sciences Inc., Texas, bendrovė jis nepaminėjo, kad įmonė taip pat mokėjo jam rašyti tyrimas.

Paklaustas apie šį galimą interesų konfliktą, Vinson sakė, kad jis neturi gauti finansiškai jei įmonė parduoda daug produkto ir kad leidinyje nereikėjo jam atskleisti ryšį.

Tačiau atskleisti stoka yra rimta nes jis gali būti klaidinanti, kad tie, kurie jį perskaityti.

Spauskite čia Norėdami pirkti Žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė