» » Skutki Uboczne Acai Berry

Skutki Uboczne Acai Berry

Acai Berry skutki uboczne

Skutki Uboczne Acai BerryByło wiele artykułów w mediach ostatnio o nowy dodatek "cud", jagody Acai, i szczerze mówiąc, jestem sceptyczny. Jeśli chodzi o suplementy staram się odżegnuje się od nich, ponieważ niesprawdzone korzyści wydają się nie warto ryzykować nieznane skutki uboczne. Wiele utrata masy ciała pigułki może mieć poważne skutki uboczne, jednak jagody Acai są z owoców, Znalezione w lasach tropikalnych Amazon, więc wydaje się, że być może warto rozważa stosowanie tego dodatku dla utrata masy ciała.

Dla tych z was, którzy nie słyszałem jeszcze tego owocu jagody Acai (wymawiane westchnienie y) są małe, czarne jagody, które wygląda jak mniejsze odmiany winogron. Owoc ma duże ziarno w swej istocie, w otoczeniu masy na zewnątrz. Tej masy jest używany w szeroki wybór zdrowej żywności i udostępnienia kapsułki i jako dodatek do koktajli. Miąższ zawiera dużą ilość przeciwutleniaczy i błonnika, który jest bardzo korzystne dla każdego, kto próbuje schudnąć. Berry jest także związana z utratę apetytu, co jest szczególnie przydatne, gdy na diecie.

Pierwszą rzeczą, którą mogę zrobić, gdy słyszę tak wiele korzyści jest szukać ryb, więc spędziłem wiele godzin badania Acai jagody. Ponieważ nie było żadnych ostatecznych artykułów na skutki uboczne jagody Acai, postanowiłem napisać ten artykuł, aby skompilować moje wyniki. Wszystkie zdrowe żywienie powinno odbywać się z umiarem, lub może ryzyko, rzucając swoje zdrowie z równowagi. Jednym z najczęstszych skutków ubocznych ludzi doświadczenie jest spożycie suplementu. Zalecane dawki wahają się od 500 do 1000 miligramów na dzień, jednak niektórzy ludzie zużywają znacznie więcej niż to. Między Ekologicznej Acai Berry tabletki, Acai Berry Smoothies, soku Acai Berry, a nawet Acai Berry lody istnieje wiele sposobów, aby spożywać tego owocu, a jeśli je wszystkie na raz nie jesteś po prostu prosi na skutki uboczne.

Na szczęście Najczęstsze działania niepożądane z przyjmowaniem tego jagody są łagodne i mogą zawierać, skurcze żołądka, biegunka i zawroty głowy. W przypadku każdego dodatku wszelkich starań, aby rozpocząć się w mniejszych dawkach i stopniowo zwiększać dawkę jak Twoje ciało dostaje przyzwyczajeni do uzupełnienia. Przedawkowanie Acai jagody nie jest, co skupiam się na w tym artykule. Chodzi mi o bardziej poważne skutki uboczne, a podczas wszystko znalazłem, wskazuje, że jagody Acai są bezpieczne dla większości ludzi, istnieją pewne obawy, który powinien być świadomy, przed wykonaniem tej pigułki.

Kliknij tutaj, aby kupić Acai Berry z oficjalnej strony internetowej

Acai jagody i IBS (zespół drażliwego miski)

Acai jagody są znane ze swoich zdolności oczyścić całe ciało, ale zwłaszcza przewodu pokarmowego. Dla większości ludzi to przekłada się na wzrost liczby wypróżnień (do poziomu zdrowsze), ale dla osób walczących z IBS lub inne problemy przewodu pokarmowego może to być poważny problem. Jagody Acai zawiera najwyższe stężenie przeciwutleniaczy znaleźć w każdej naturalnej żywności. Mają więcej antyoksydantów niż jagody i granatu, a dla osób z IBS kontrolowane, to może być dobrze.

Skutki Uboczne Acai Berry

Jednak dla osób z IBS niekontrolowane, lub kto usiłuje zachować ich IBS pod kontrolą to być kosztem. Zwiększone ruchy jelit może utrudnić rozwój zdrowego, regularnego układu pokarmowego. Gdy cierpiących na IBS to zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem przed dodaniem nowy dodatek do swojej diety.

Kliknij tutaj, aby kupić Acai Berry z oficjalnej strony internetowej

Reakcje alergiczne

Skutki Uboczne Acai BerryLudzie, którzy cierpią na poważne reakcje alergiczne na pyłek lub którzy mają nadwrażliwość na acai, jagody, winogrona lub podobne owoce są na ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na Acai pigułki, które zawiera miąższ Acai Berry. Te reakcje alergiczne są zwykle łagodne i mogą obejmować:

  • Swędzenie, łzawienie oczu
  • Wysypka
  • Przeciążenie

W niektórych przypadkach mogą wystąpić reakcje umiarkowane i reakcja alergiczna może rozprzestrzeniać się na inne części ciała, powodując świąd i trudności w oddychaniu. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić ciężka reakcja alergiczna, powodując wstrząs anafilaktyczny, który jest zagrażających życiu reakcji, w której reakcja organizmu na alergen wpływa na całe ciało. To może rozpocząć z swędzenie oczu lub twarzy i w ciągu minut przejść do bardziej poważnych objawów, w tym:

  • Obrzęk gardła, co trudno jest oddychać lub połknąć
  • Splątanie lub zawroty głowy
  • Ból brzucha
  • Wymioty
  • Biegunka

Reakcje alergiczne na jagody Acai są rzadkie i mogą być zidentyfikowane przed coraz poważne, począwszy od małych dawek Acai Berry uzupełnienie i postępuje powoli do dozowania polecam. Jeśli masz obawy o reakcji alergicznych należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem Acai jagody.

Kliknij tutaj, aby kupić Acai Berry z oficjalnej strony internetowej

Guarana i innych dodatków

Wielu producentów Acai Berry tabletki zawierają dodatków w ich pigułki. Ponieważ jednym z podstawowych powodów, dla których ludzie przyjmowania tego suplementu jest zwiększenie ich poziom energii dodatki takie jak Guarana, (który zawiera kofeinę) dać impuls bardziej natychmiastowy wzrost poziomu energii. Należy uważnie przeczytać składniki wszelkie Acai Berry uzupełnienie, które zakupem aby upewnić się nie są uczuleni na inne składniki. Ludzie z wrażliwość na działanie kofeiny powinny zapewnić zakupić suplement, który zawiera 100% Masy Acai Berry.

Skutki Uboczne Acai Berry

Kliknij tutaj, aby kupić Acai Berry z oficjalnej strony internetowej