» » Recenze Na Zelené Kávové Boby Pro Hubnutí

Recenze Na Zelené Kávové Boby Pro Hubnutí

Zelené kávy bean pomáhá lidem zhubnout? To je otázka, spousta lidí se ptát od vidí tento úbytek hmotnosti doplnit na Dr. Oz show. Pokud jste už přemýšlel o tom také, zkusím vám pomohou učinit smysl věcí pohledem na zelené kávové zrno hmotnost ztráta výzkumu. Jsem přesvědčen, že jedině to může jsme proplout humbuk, který prostupuje většinu webových stránek a časopisů.

Co je to zelené kávové boby?

Recenze Na Zelené Kávové Boby Pro HubnutíZelená kávová zrna jsou kávová zrna, které nebyly pečené. Pražením zelené kávové boby se pouze mění barva kávová zrna, ale také odebere sloučeninu zvanou kyselina chlorogenová. Je to kyselina chlorogenová, která je jádrem zelené kávové zrno hmotnost ztráta nároků. Pražená kávová zrna mají malé kyselinu chlorogenová.

Doplňky stravy obsahují "zelené kávové boby extrakt", chlorogenová kyselina je extrakt, který se týká. Stejně jako mnoho rostlinných chemikálií chlorogenová kyselina má také antioxidační vlastnosti. Další výpis kávová zrna, která je zřejmě také v stravy je kofein.

Souladu chlorogenová kyselina stránce Wikipedie a Autoimminity výzkum nadace potraviny, které obsahují kyselinu chlorogenová patří:

 1. Sušené švestky
 2. Broskve
 3. Bambus
 4. Čaj
 5. Borůvky
 6. Slunečnicová semena
Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Zelená kávová zrna a ztráta hmotnosti

Je výzkum na kávová zrna a úbytek na váze. Níže jsou uvedeny souhrny některých z těchto studií.

V myši studie zveřejněné v roce 2006 v BMC bezplatnou a alternativní medicína, výzkumník poznamenal, že extrakt zelené kávy bean (dávka použitá byla 200 a 400 mg/kg tělesné hmotnosti) snížení hladiny triglyceridů v krvi.

Výzkumníci však také poznamenat, že ani kyselinu chlorogenová nebo kofein sám o sobě byl úspěšný na snížení celkové tělesné hmotnosti zisk nebo hromadění tuku v břiše.

Hodně zelené kávové boby výzkumu tam zahrnuje myší.

V roce 2011 meta analýza zelené kávové boby extrakt a hubnutí byl publikován.

Meta analýza zaměřuje na předchozí výzkum a snaží se všechny dohromady saláte všechny podobné studie – statistiky – zjistit, zda jako celku, společný trend nebo se výsledek může být určen. V tomto případě meta analýza se snaží zjistit, zda byl dostatek důkazů říct "Ano, extrakt zelené kávy bean pomoci lidem zhubnout."

Tato meta analýza zahrnovala jen nejlepší studie kvality – randomizovaná, placebem kontrolovaných dvojí zaslepených studií s použitím obézní lidé.

Recenze Na Zelené Kávové Boby Pro Hubnutí

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Více než 2000 studií, které byly nalezeny pouze 3 studie splňuje kritéria výzkumníků. Tyto 3 studie používá celkem 143 lidí.

Jednalo se o 3 studie, která byla součástí:

Účinek kyseliny chlorogenová obohacené kávy na vstřebávání glukózy u zdravých dobrovolníků a jeho vliv na tělesné hmotnosti při dlouhodobé u lidí s nadváhou a obezitou (zveřejněno 2007).

Nezávislého trhu studie o vlivu kávy obrazce na hubnutí – vliv kyselina chlorogenová obohacený káva (káva chape) na váze při použití u obézních lidí. (Publikováno 2009).

Svetol ®, zelený kávový extrakt, způsobuje úbytek hmotnosti a zvyšuje libového masa na tuku poměr hmotnosti dobrovolníků s nadváhou. (zveřejněno 2006).

Brána jako celek, tyto 3 studie se Ukázat, že lidé s nadváhou, kteří využívají zelené kávové boby extrakt mají podstatně větší úbytek hmotnosti než lidé, kteří používali placebo. To je dobrý, ale vědci pokračoval říkat, že míra tohoto efektu je "umírněný" a že "klinický význam není tedy jisté." Výzkumníci vejít říci, že "velikost efektu je malý".

Jinými slovy, zelené kávové boby se zdá podporovat úbytek na váze, ale vzhledem k nedostatku dobré studií, je těžké říct s jistotou, jestli to opravdu funguje – a pokud to funguje, lidé mohou vidět pouze malé změny ve váze.

Recenze Na Zelené Kávové Boby Pro Hubnutí

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Vše, co řekl, tyto závěry se mohou změnit, pokud vědci by neudělalo víc – a lepší – studie.

V roce 2012 studie zelené kávové boby studie byla zveřejněna v časopise, metabolický syndrom Diabetes a obezita. Tato studie byla provedena v Indii a trvala 22 týdnů (5,5 měsíce) a 16 mužů a žen.

Tak to byl docela malé studii. To bylo vyšetřování zelené kávové boby doplněk s názvem "GCA" ze strany aplikovaných věd potravin, který financoval studii. Všechny subjekty získala stejné léčby (pro 6 týdnů každé) v dvojité zaslepených, náhodné pořadí. Možnosti léčby jsou:

 • Placebo (blíže neurčeno) vzhledem k 3 x denně
 • 350 mg GCA brát 3 x denně (celkem 1050 mg)
 • 350 mg GCA brát 2 x denně (celkem 700 mg)

Po dobu 2 týdnů oddělena ošetření nechat sloučeniny umýt ven z těla.

Jako stranou jsem si všiml, že aplikovaných věd potravin se sídlem v Texasu. Se všemi školami a laboratoře v Americe, proč odešli do Indie k testování svých výrobků? Jako pravidlo já jsem obvykle skeptický studií provedených v Indii.

Na konci studie:

 • Použijete-li pro 6 týdnů, lidé přišli o 2 kg (asi 4 kg) při užívání 1050 mg extraktu zelené kávové boby a asi 1,5 kg (asi 3 kg) při použití 700 mg extraktu. Oba z nich byly považovány za statisticky významný (to je dobře).
 • Snížení tělesného tuku asi o 1 %, stejně jako Index tělesné hmotnosti byl také vidět v 1050mg i 700 mg dávkách. Obě hodnoty byly považovány za statisticky významný.
Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Jak funguje zelené kávové boby?

Výzkum dosud tendenci říkat, že kyselina chlorogenová (extrakt v zelené kávové boby) narušuje enzym zvaný glukóza-6fosfatázy, která se účastní jak tělo používá glukózy (cukr). Myslím, že věci by mohlo být mnohem složitější, než to, takže nechám na otázku "jak to funguje" pro ostatní.

Kolik zelené kávové boby funguje?

2011 Meta analýza zelené kávové boby již bylo zmíněno, státy "efektivní dávka GCE (extrakt zelené kávy) pro použití jako doplněk ztráta hmotnosti není rovněž stanovena." Jinými slovy Pokud zelené kávy bean pomoci úbytek hmotnosti, množství, která funguje není známa.

Důvod, proč my nevíme, je proto, že nejsou dost dobré studie, ale na zelené kávy extrahovat a úbytek na váze.

Pokud výsledky studie 2012 zelené kávové boby jsou brány jako evangelium, pak by lidé hledat výrobky, které mají nejméně 700 mg. Protože 2012 studie měli jen 16 lidí, chtěl bych vidět alespoň jednu větší studii duplikace, než jsem přesvědčena, že ve svých závěrech.

Recenze Na Zelené Kávové Boby Pro Hubnutí

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Zelené kávové boby vedlejší účinky

Žádná studie, která jsem viděl uvést žádné významné vedlejší účinky zelené kávové boby. To však neznamená že všechny doplňky zelené kávové boby jsou vedlejší účinek zdarma, protože hmotnost ztráty produktů tvůrci někdy kombinují různé přísady dohromady ke zvýšení účinku úbytek váhy.

Vždy podívejte na zadních etiketách hubnutí doplňků, které slouží k zobrazení složky, které obsahují.

Také studie doposud používali "u zdravých lidí." Nejsem si vědom žádné studie, která testovala zelené kávové boby Doplatky u lidí se zdravotními problémy nebo kteří se různé léky.

Jedna krysa studie poznamenal, že zelený kávový extrakt snižuje krevní tlak. Zda to platí pro lidi, nebo ne potřebuje lepší výzkum.

Je-li zelené kávové boby výrobek také obsahuje kofein nebo jiné stimulanty, to by mohla změnit hladiny cukru v krvi. To může být problém pro některé diabetici.

Malá studie z roku 2001 zveřejněno v American Journal klinické výživy, poznamenal, že vysoké dávky (2 gramů) kyseliny chlorogenová zvýšily hladiny homocysteinu u mužů a žen. Zatímco kontroverzní, zvýšení homocyestine může hrát roli v srdečních onemocnění.

Pokud doplňky zelené kávové boby homocysteinu, není známo. Lidé s onemocněním srdce, kteří zelené kávové boby doplňky měl promluvit se svým lékařem o jejich hladiny homocysteinu nejprve, jen pro jistotu.

Funguje zelené kávové boby?

Není pochyb o tom, že zelené kávy bean má nějaký výzkum, ztráta hmotnosti. Je také nepochybné, že důkaz úbytek váhy je mnohem méně než to, co většina internetových stránek vám většina důkazů, vyplývající z výzkumu laboratoře myší. Sice jsem poněkud skeptický, lidské váhy ztráta výzkum, který až dosud, je-li zelené kávové boby by mohly pomoci lidem trochu zhubnout, ale dokud lepší výzkum provádí, je těžko říci s jistotou.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky