» » Nežiaduce účinky Extraktu Zelenej Kávy

Nežiaduce účinky Extraktu Zelenej Kávy

Vždy, keď Dr Oz odporúča niečo na jeho show ľudí počúvať, ale tiež prináša hucksters a podvodníci, ktorí sa absurdné tvrdenie je zázrak pilulku s žiadne vedľajšie účinky. To je varovné znamenie nie sú úprimní. Tam sú vždy bude niektoré nežiaduce účinky u každého výrobku, pokiaľ to nie je placebo.

Ale je pravda, že vedľajšie účinky pri užívaní zeleného kávového extraktu sú relatívne nízke. Niekoľko štúdií bola vykonaná na test účinnosti extraktu Zelená káva na chudnutie a tam nebol jediný prípad vedľajšie účinky v kontrolovaných štúdiách.

Tento výpis je úplne prirodzené, pochádzajúce zo zelenej (alebo prírodné, surové a nepražených) kávové zrná. Zdravotnícki odborníci tvrdia, že je úplne bezpečný pre skoro každého, ak je to kvalitný produkt. Existuje iba niekoľko menších výnimiek:

Nežiaduce účinky Extraktu Zelenej Kávy

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno výpis z oficiálnej webovej stránky

Kofeín môže vám nervozita

Je kofeín všetky zelené kávové extrakty v rôznej výšky, ale niektoré majú viac ako iní. Značka odporúčame použitie Svetol (odporúča Dr Oz), ktorá je bez kofeínu a obsahuje menej ako 8 mg kofeínu. Priemerné šálky kávy obsahuje 100-150 mg kofeínu. Väčšina ostatných značiek Nepoužívajte kávy bez kofeínu, a mnohí sa zistilo, že majú 40 mg alebo viac kofeínu v skúškach vykonaných spotrebiteľa labs. Nech značky vyskúšať, začnite nízke dávkovanie a postupne vybudovať až vyšších dávkach ako ste videli ako to ovplyvňuje vás.

Nie pre tehotné ženy

Výnimkou je pre deti a tehotné ženy. To nebola študovaná v deti tak je to najbezpečnejšie len brať to, ak ste tehotná a nedovoľte deťom, aby take to. To zahŕňa aj ženy, ktoré sú ošetrovateľstva.

Výnimky je niekto, kto mal pečene alebo obličiek, alebo na akýkoľvek typ liekov na predpis.

Pri nákupe zdravotné doplnky, vždy by ste mali urobiť svoju domácu úlohu na nich. To zahŕňa kávové zrno pilulky. Hoci bolo preukázané byť účinné a bezpečné, aby sa, musíte sa uistiť, že je dobrou voľbou pre vás. Je nové na trh strata hmotnosti, ale existuje veľa rôznych značiek a maloobchodníci predávajú rôzne rôzne prášky.

Nežiaduce účinky Extraktu Zelenej Kávy

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno výpis z oficiálnej webovej stránky

Tu sú základy, ktoré potrebujete vedieť o strave zelenej kávy:

Vybrať kvalitný výrobok

Extrakt kúpite musí byť vytvorená z kvalitných fazuľa. Ak kávových zŕn sa urobiť výpis nie je kvalitné potom ako skutočný extrakt možno vysokej kvality? Jednoduché. Je to možné. Kávových zŕn zvyčajne pochádzajú z iných krajín ako USA, ale než sa cez hranice sú starostlivo kontrolované. Existujú nejaké prísne zásady kvality majú plniť. Dobrá spoločnosť bude mať svoje vlastné kontroly kvality, taky. Pozrite sa na ten, ktorý má minimálne 45% GCA (Zelená káva antioxidant) alebo chlorogenová kyselina.

Kontrola surovín

Ako už bolo spomenuté, prvá vec, ktorú by ste mali skontrolovať je, že obsahuje kyselinu chlorogenová alebo CGA. Najmenej 45%. Ale mali by ste pozrieť čo to obsahuje. Niektoré produkty budú mať výplň prísady, ktoré nemajú absolútne nič pre vás a skutočne trvať od potencie extraktu. Pobyt mimo tie, ktoré majú zložiek, ktoré obsahujú slová "carbonites" alebo "sulfáty". Niekedy tam bude prospešné zložky pridanej taky, hoci, Malinový ketón, 5htp alebo africký Mango. SDF-4 využíva všetky tie, plus Garcinia Cambogia a zelený čaj. Oni sú kombinované, aby silné a účinné Chudnutie produkt, ale je mierne vyšší výskyt vedľajších nežiaducich účinkov pri viacerých prírodné chudnutie výrobky sú kombinované.

Čo ostatní hovoria o ňom?

Pred nákupom zelené Kávové bôby pilulky, alebo iný doplnok, zdravie, pokúste sa nájsť niektoré skutočné hodnotenie od zákazníkov, ktorí používajú to. Vidieť ak majú tendenciu majú niečo spoločné, ak áno, potom je pravdepodobne bezpečné staviť, budete skúsenosti rovnaké. Ak nikto Zdá sa povedať vôbec nič o vedľajšie účinky potom je šanca, nebudete mať ani žiadne.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno výpis z oficiálnej webovej stránky

Vybrať renomovaných dodávateľov

Urobte si čas kedy nákup zelenej kávy extrahovať doplnkov. Vybrať renomovaných dodávateľov a kvalitný výrobok a nemali by ste mať žiadne problémy alebo nežiaduce účinky vôbec. Po všetkých našich výskumov, zelená kávového extraktu odporúčame tu je najvyššej kvality môžete nájsť.

Nežiaduce účinky Extraktu Zelenej Kávy

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno výpis z oficiálnej webovej stránky