» » Gartsiinia Cambogia Ekstrakti – Massi Kadu Kaasandes, Mis On Soovitatud Dr Oz

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti – Massi Kadu Kaasandes, Mis On Soovitatud Dr Oz

Dr Oz saidilt: Tahad põletada rasva kiiremini ja tõhusamalt? Üks võimalus on taim, mis kasvab pärismaisena Indoneesia looduslik ekstrakt: gartsiinia cambogia

Mis on gartsiinia Cambogia ekstrakti?

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti – Massi Kadu Kaasandes, Mis On Soovitatud Dr OzGartsiinia Cambogia on väike, kõrvitsa-kujuline puu, mõnikord nimetatakse tamarind. Kuigi emakeelena Indoneesia, see on kasvanud ka India, Kagu-Aasias ja Lääne- ja Kesk-Aafrikas. Seda on kasutatud pikka aega traditsioonilisi Lõuna-Aasia roogasid, sealhulgas karri ja tšatnid. Paljud kasutada ka vilja kuivatamine kala ja säilitamine.

Lisades selle koostisosa sööki peetakse tõhusaks menüüd muutes “ täidise. ” mõned külad Malaisia, gartsiinia saab teha suppi, mida süüakse enne sööki kaalulangus gartsiinia 's isu blokeerimine võimete tõttu.

See taim pakub üks kõige kallim taimseid toidulisandeid turul. Puu koorik koostisosa võiks kiirendada oma kaalulangus jõupingutusi. Looduslik ekstrakt on nn hydroxycitric happe (HCA on) ja teadlased väidavad, et HCA saab topelt- või kolmekordne oma kaalulangus.

Õige kaalulangus jõupingutusi (dieediga ja teostamisel), Keskmine inimene võttes HCA keskmiselt neli naela kuus.

Gartsiinia võib olla ka suur emotsionaalne söövad. Need, kes osalesid uuringus näitas suurenenud nende serotoniini taset; Seega võib ka parandada meeleolu ja magav mustrid.

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel

Kuidas Garcina Cambogia töö?

Selle HCA väljavõte gartsiinia cambogia täiendada AIDSi kaalulangus tehes kaks asja: see aitab blokeerida rasva ja see pärsib teie söögiisu.

HCA plokid rasva, pärssides peamist ensüümi, mida teie keha vajab, et teha rasv süsivesikud: tsitraat lyase. Tavaliselt süsivesikuid või suhkur, mis ei ole kasutatud kohe või salvestatakse muul kujul on ümber rasvad. Kui HCA pärsib tsitraat lyase, rasva valmistamise protsess on peatunud ja LDL (halva kolesterooli) ja triglütseriidide tootmine väheneb.

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti – Massi Kadu Kaasandes, Mis On Soovitatud Dr Oz

HCA pärsib ka söögiisu, tõstab serotoniini taset. Serotoniini on neurotransmitterite, oma aju, mis paneb sind ennast hästi tundma. See on eesmärgiks, et paljud antidepressant ravimeid. Millel on madal serotoniini võib sind tunne, depressioonis või murelik; see ajab paljud inimesed arvesse emotsionaalne või reaktiivne söömine. Suurendades serotoniini taset, HCA parandab meeleolu ja pärsib sõita reageerida stressiolukordades koos toiduga. Kui sa sööd vähem, keha tunnetab seda ja see vabastab ladustada rasva oma rasvarakke.

Paljud uuringud on näidanud, lubadus. Üks randomiseeritud platseebokontrolliga uuring järgida 60 rasvunud isikute 8 nädalat. Piiratud kalorsusega dieeti (1200 kcal päevas) ja HCA annus 1320 mg päevas, kaotas katserühmas keskmiselt 14 £ (võrreldes platseebo rühmas 6.1 naela). Samuti märkida osalejate vähendada isu.

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel

Kas gartsiinia Cambogia ohutu?

Taim ja puu on söönud ohutult aastaid. HCA ekstrakti on ka tõenäoline, seifi normaalses koguses.

Kuid ärge võtke seda täiendada, kui te olete rase või rinnaga toitmise ajal. Kui te võtate diabeetik ravimeid (nagu insuliini või glyburide), Räägi arstiga enne võttes seda teha, see on õige, muidu selle täiendamiseks võivad lubada oma veresuhkru tase langeda isegi väiksem kui tavaline.

Võtvatele statiini (kolesterooli langetav ravim) tuleks kasutada seda täiendada ettevaatusega, sest see võib suurendada riski kahjulikke kõrvaltoimeid, nagu rabdomüolüüs või lihaste lagunemist. Need, kellel on Alzheimeri tõbi ja muud dementsuse ei tohiks võtta HCA süvenemine dementsuse ohu tõttu.

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti – Massi Kadu Kaasandes, Mis On Soovitatud Dr Oz

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel

Kui palju peaks võtma gartsiinia Cambogia?

Sa võid osta gartsiinia cambogia ekstrakti tervise toidukauplused või online. Kui otsite täiendada, otsige "gartsiinia cambogia" või "GCE" vähemalt 50% HCA (toimeaine kaaliumi). Mõned eksperdid usuvad, et äsja saadaval HCA Kaaliumsoolade on efektiivsem kui muud HCA formuleeringud.

Võtta 500-1000 mg enne iga sööki, ja veenduge, et võtta rohkem kui 3000 mg päevas kokku.

Kui otsite toidulisandeid, veenduge, et te näete ja saate vaadata koostisainete nimekirja. Osta, kui te cana€ ™ t näha kõik koostisained. Lisaks tuleks nr täiteaineid või kunstlike koostisosi.

Mingeid muid muudatusi, võite kaotada 2-4 naela ühe kuu jooksul. Siiski on väga soovitatav HCA isik ka mõõduka leida aega kasutada paar korda nädalas ja süüa korralikult portioned sööki. Let the power of ning HCA täiendada töö teha tervislikumaid valikuid.

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti – Massi Kadu Kaasandes, Mis On Soovitatud Dr Oz

Vajuta siia, et osta Garnicia Cambogia ametlikul kodulehel