» » Acai Berry Blakusparādības

Acai Berry Blakusparādības

Acai Berry blakusparādības

Acai Berry BlakusparādībasIr bijuši daudz raksti plašsaziņas līdzekļos pēdējā laikā par jauno "brīnums" papildināt Acai ogas un atklāti sakot, es esmu skeptisks. Kad runa ir par papildinājumiem es parasti kautrīgam prom no viņiem, jo pierādītas priekšrocības nav, šķiet, ir vērts riskēt ar nezināmu blakusparādības. Daudz svara zaudēšanas tabletes var būt nopietnas blakusparādības, tomēr no augļiem, kas konstatēts Amazones lietus mežu, tāpēc šķiet, ka būtu vērts apsvērt šo papildinājumu izmantošanai svara zudumsir Acai ogas.

Tiem no jums, kas vēl nav dzirdējuši par šo augļu Acai ogu (izrunā ar nopūtu y) ir mazs, melnās ogas, kas izskatās mazāki šķirnes vīnogu. Augļi ir liels sēklas tās kodols, kas ieskauj celulozes ārpusē. Šis celulozes izmanto plašu veselības pārtikas un izmantoti, lai kapsulas un pievieno kā papildinājumu kokteiļus. Mīkstums satur lielu daudzumu antioksidantu un šķiedrvielu, kas ir liels ieguvums ikvienam, kas mēģina zaudēt svaru. Ogu ir bijis saistīts arī samazināta apetīte, kas ir īpaši noderīgi, kad uz diētu.

Pirmā lieta, ko darīt, ja es dzirdu tik daudz ieguvumi ir meklēt lomu, tādēļ es pavadīju vairākas stundas pētot Acai ogas. Tā kā nebija nekādu galīgu raksti par Acai ogu blakusparādības, es nolēmu rakstīt šo rakstu, lai apkopotu manu secinājumus. Visiem veselīgu izvēli vajadzētu darīt ar mēru, vai var riskēt, met savu veselību no bilances. Viens no visbiežāk blakusparādības cilvēku pieredze ir papildinājums uzturā. Ieteicamās devas diapazonā no 500 līdz 1000 mg / dienā, tomēr daži cilvēki patērē ievērojami vairāk nekā ka. Starp Bioloģiskā Acai ogu tabletes, Acai Berry Smoothies, Acai ogu sulu un pat Acai ogu saldējums ir vairāki veidi, kā norīt šo augļu un ja tos visus uzreiz esam tikai ubagošanā rodas blakusparādības.

Par laimi Biežākās blakusparādības no vairāk sevī šo ogu ir vieglas un var ietvert vēdera krampji, caureja un reibonis. Ar jebkuru papildinājumu tās vislabāk sākt ar mazāku devu un pakāpeniski palielināt devu, kā jūsu ķermeņa kļūst pieraduši papildinājums. Pārdozēšanas par Acai ogas nav tas, ko es esmu koncentrējoties uz šo pantu. Es esmu nodarbojas ar vairāk nopietnas blakusparādības, un visu, bet es atklāju, norāda, ka Acai ogas ir drošas, lielākā daļa cilvēku, ir zināmas bažas, kas jums jāņem vērā, pirms sākat lietot šīs tabletes.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

Acai ogas un IBS (sakaitināms bļoda sindroms)

Acai ogas ir zināms, ka to spēja tīrīt jūsu visu ķermeni, bet it īpaši jūsu gremošanas sistēmā. Lielākajai daļai cilvēku tas atspoguļojas zarnu kustības (uz veselīgāku līmeni) pieaudzis skaits, bet cilvēki, kas cīnās ar IBS vai citas gremošanas trakta problēmas, tas var būt nopietnas bažas. Acai ogas ir augstākā koncentrācija antioksidanti atrodams jebkura dabīga barība. Tie ir vairāk antioksidantu nekā mellenēm un granātābolu un cilvēkiem ar kontrolētas IBS var būt laba lieta.

Acai Berry Blakusparādības

Tomēr cilvēkiem ar nekontrolētu IBS, vai kas cenšas paturēt viņu IBS uzraudzībā to var kaitēt. Palielināts zarnu kustības var veikt grūtāk attīstīt veselīgu, regulāri gremošanas sistēmu. Ja slimo ar IBS ir vienmēr vislabāk ir konsultēties ar savu ārstu pirms jebkādu jaunu papildinājumu pievienošana jūsu diēta.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

Alerģiskas reakcijas

Acai Berry BlakusparādībasCilvēki, kas cieš no smagas alerģiskas reakcijas uz putekšņu vai kuriem ir paaugstināta jutība pret acai, mellenēm, vīnogām vai līdzīga augļu ir risks, kam alerģisku reakciju uz Acai tabletes, kas satur Acai ogu mīkstuma. Šie alerģiskas reakcijas parasti ir vieglas un var ietvert:

  • Niezi, ūdeņainām acīm
  • Izsitumi
  • Sastrēgumu

Dažos gadījumos var rasties mērena reakcijas un alerģiskas reakcijas var izplatīties uz citām ķermeņa izraisa niezi un grūtības elpot. Ļoti retos gadījumos smagas alerģiskas reakcijas var rasties rada anafilaktiskais šoks, kas ir ķermeņa reakcija uz alergēnu ietekmē visa ķermeņa dzīvībai bīstamas reakcijas. Tas var sākt ar niezi acu vai sejas un minūtes progresu nopietnāki simptomi, tostarp:

  • Tādēļ ir grūti ieelpot vai norīt kaklā pietūkums
  • Prāta apjukumu vai reibonis
  • Vēdera sāpes
  • Vemšana
  • Caureja

Alerģiskas reakcijas uz Acai ogas ir reti, un ir jānosaka, pirms kļūst nopietna, sākot ar mazām devām Acai ogu papildināt un lēnām virzās uz ieteikt devu. Ja jums ir bažas par alerģisku reakciju, Jums jākonsultējas ar ārstu, pirms lietojat Acai ogas.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa

Guaranas un citas piedevas

Daudzi ražotāji Acai ogu tabletes piedevas iekļautu viņu tabletes. Tā kā viens no galvenajiem iemesliem cilvēki pieņemt šo papildinājumu ir palielināt savu enerģijas līmeni piedevām, piemēram, guaranas (kas satur kofeīnu) dot vairāk tūlītējas palielināt enerģijas līmeni. Jums jāizlasa rūpīgi sastāvdaļas jebkādas Acai ogu piemaksas jūs iegādājaties, lai nodrošinātu jums nav alerģija pret citām sastāvdaļām. Cilvēki ar jutību pret kofeīnu jānodrošina tās iegādāties piemaksu, kas ir 100 % Acai ogu mīkstuma.

Acai Berry Blakusparādības

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu no oficiālā mājas lapa