» » פול קפה ירוק תמצית עבור הרזיה

פול קפה ירוק תמצית עבור הרזיה

פול קפה ירוק תמצית באמת מסייע לך לרדת במשקל?

פול קפה ירוק תמצית עבור הרזיההיא להיות בישרה מהפכני חדש-הרזיה מוצר יכול להמיס קילו ללא צורך דיאטה או פעילות גופנית. למרות שזה נשמע בבירור מדי טוב להיות תמצית פול קפה אמיתי, ירוק הוא עף ביטול המדפים בחנויות מזון טבעיים, הביקוש באינטרנט. עכשיו הוא בין למעלה המוכרים.

זהו לא מקרה פול קפה ירוק תמצית געשו פופולריות לאחר להיות מוזכר בד ר עוז ההצגה. בחודש ספטמבר, לאחר שנלקחה המשימות על ידי המבקרים להתקשרות פול קפה ירוק תמצית מוצר "נס", ד ר. עוז מהמט שנערך הניסוי שלו על התוספת.

באמצעות 100 מתנדבים הנשי, עוז אמר שהוא מצא נשים שנטלו את התמצית איבד ממוצע של שני קילו בשבועיים. נשים שלקחו פלצבו איבדו בממוצע פאונד אחד במהלך השבועיים.

משוכנע? רק כדאי לך להזמין את פסק הדין.

לחץ כאן כדי לקנות גרין קפה לחלץ מהאתר הרשמי

מה זה פול קפה ירוק?

פולי הקפה הירוקים הם פשוט שעועית כי לא היה צלוי. פולי הקפה הירוקים מכילים חומצה chlorogenic, אשר תומכי אומר מאט את שחרורו של גלוקוז לתוך הגוף לאחר ארוחה, ובכך לקדם ירידה במשקל. כאשר פולי קפה ים צלויים, רוב של חומצה chlorogenic אובד. התמצית, עשוי עם חומצה chlorogenic, מומר לתוך טופס קפסולה לפני הנמכר לצרכנים. ואת זה לא זולים. האספקה של חודש יכול לעלות בין $20 ל 30 $.

פול קפה ירוק תמצית עבור הרזיה

התביעות על פול קפה ירוק

פשוט הקלד "פול קפה ירוק תמצית" לתוך החיפוש באינטרנט, להיות מוצף חברות פרסום יכולתה לעזור לך לרדת במשקל. נבחן מקרוב ותראו הרבה אתרים אלה הפניה מחקר מסוים אחד לגבות את טענותיהם. כי המחקר, שפורסמו בכתב העת סוכרת, תסמונת מטבולית, השמנת יתר, נערך בשמונה גברים ונשים שמונה. כל ניתנו להם מינון גבוה, מינון נמוך של תמצית פול קפה ירוק, כמו גם פלצבו, בניסויים שש שעות בשבוע באורך שלושה נפרדים. המשתתפים היו מעודדים לצרוך מספר דומה של קלוריות בכל יום במהלך הניסוי.

לאחר שבועות 22, או כחמישה חודשים, החוקרים מצאו כי, בממוצע, המשתתפים איבד יותר מ 17 קילו.

"יש אובדן משקל משמעותי" המשויכת לו, על פי ד ר ג'ו וינסון, פרופסור לכימיה ב אוניברסיטת סקרנטון פנסילבניה להוביל מחבר המחקר.

לחץ כאן כדי לקנות גרין קפה לחלץ מהאתר הרשמי

המחקר על פול קפה ירוק

למרות המחקר מצוטט רבות כהוכחה פול קפה ירוק לחלץ עבודות, מודאגים מומחי תזונה והשמנת מעל החוקיות של התוצאות '. הם מדגישים מספר בעיות עם הלימוד, ובמיוחד את העובדה שהוא בעל עיצוב מוזר, לא שגרתית, הוא מעורב מעט מאוד אנשים.

הם גם להצביע המשקל האבוד של המשתתפים במחקר הזה במהלך השלב פלצבו של המשפט, שמציעה פול קפה ירוק תמצית לא היה אחראי שלהם במשקל. למשל, המשתתפים אולי הרגיש מעודד לרזות כי משקל ותזונה שלהם היו במעקב במסגרת המחקר.

פול קפה ירוק תמצית עבור הרזיה

"ברור אין שום דבר קסום על זה," אמר ד ר Arya שארמה, פרופסור לרפואה, כסא של ניהול ב אוניברסיטת אלברטה ומחקר של השמנת יתר.

לחץ כאן כדי לקנות גרין קפה לחלץ מהאתר הרשמי

אך גם אם אתה עדיין רוצה להאמין תוצאות המחקר, שקול זה אומר שאנשים יכולים להפסיד כמות משמעותית של משקל מבלי לשנות את צריכת הקלוריות או רמות הפעילות הגופנית שלהם. זה בלתי אפשרי.

"בדרך כלל, כאשר הלימודים להפר את החוקים הפיזי של היקום, יש בדרך כלל משהו לא בסדר עם המחקר עצמו," אמר ד ר יוני Freedhoff, המנהלת הרפואית של המוסד הרפואי Bariatric של אוטווה, מי כותב בעניינים הכבדים, בלוג פופולרי בנושאי תזונה.

תחת "הערות שוליים" במחקר, המחברים שים-לב שיש להם "אין ניגודי עניינים בעבודה זו." כי לא מספרת את הסיפור כולו. למרות וינסון מופיע כמחבר עופרת של המחקר, הוא למעשה לא עשה כל המחקר. המחקר נערך בהודו. וינסון בחן את הנתונים וכתב נייר מחקר.

בעוד וינסון הערות תמצית פול קפה ירוק השתמשו במחקר סופק ע י inc להחיל מזון מדעי., חברה שבסיסה ב טקסס, הוא לא הזכיר כי החברה גם לשלם לו לכתוב את המחקר.

כאשר נשאל לגבי ניגוד עניינים פוטנציאלי, וינסון אמר כי הוא לא יקבל מבחינה כלכלית אם החברה מוכרת הרבה של המוצר ואת כתב העת לא דרוש לו לחשוף את היחסים.

אבל חוסר חשיפה רצינית כי זה יכול להיות מטעה למי לקרוא אותו.

לחץ כאן כדי לקנות גרין קפה לחלץ מהאתר הרשמי